Tradiční Kulturní večery zpestřily studenský život na ZČU

Jako již tradičně se i tento semestr konala ve studentském klubu Ucho série Kulturních večerů, které pro studenty Západočeské univerzity i pro sebe navzájem připravili studenti, kteří přijeli na výměnný pobyt v rámci programu ERASMUS.

Tento rok se konaly 4 kulturní večery, na nichž prezentovalo přes 30 studentů z 10 zemí světa. Pro hosty si studenti připravili poutavou prezentaci o jejich zemi a velké množství jejich národních pochutin, které se po skončení prezntací společně ochutnávali.

Atmosféra na kulturních večerech ne velmi řátelská a nezapomunutelná, pokud byste se rádi na některý z těchto večerů chtěli podívat, ale v tomto semestru se Vám to nepodařilo, sledujte Facebookové stránky studentské organizace ESN Pilsen.

Více o Atmosféře Vám poví následující fotografie, doufáme, že se potkáme na některém z následujících Kulturních večerů.

Přidej komentář jako první k "Tradiční Kulturní večery zpestřily studenský život na ZČU"

Zanechte komentář