Univerzitní knihovna zve na den s deskovými hrami

Knihovna pro Vás na březen přichystala netradiční program. Studium si budete moct zpestřit hraním deskových her. Přijďte se pobavit a vyzkoušet něco nového.

Vše začne v úterý 27. března 2018 od 10 hodin v hale Knihovny Bory (Univerzitní 18, 306 14 Plzeň). Čeká na Vás spousta zajímavých her, které si můžete vyzkoušet. Poznejte hry soutěživé i kooperativní, několikaminutové i několikahodinové, pro jednotlivce i pro větší skupiny. Co srdce či hlava ráčí…

Seznámit se budete moct například se hrami jako Hra o trůny, Krycí jména, Dixit, Pandemic, Cortex, Pixbox, Unlock!, Čtveráček nebo Majesty. Ideální způsob, jak se odreagovat po zkouškovém období a potrápit mozkové buňky trochu jinak.

Hry budou pro zájemce k dispozici do 17 hodin. Deskové hry Vám představí a pomůže Vám s pravidly zástupce Kavenu z. s., neziskové organizace provozující klub, půjčovnu a obchůdek s deskovými hrami v Plzni.

Aktuality k akci můžete sledovat na facebooku knihovny.

plakát k akci

Přidej komentář jako první k "Univerzitní knihovna zve na den s deskovými hrami"

Zanechte komentář