Univerzitní vydavatelství zve na Svět knihy Plzeň

21. a 22. září čeká v plzeňské kreativní zóně DEPO2015 ráj na všechny, kdo milují knihy. A vydavatelství Západočeské univerzity bude přitom! Na vůbec prvním regionálním festivalu Svět knihy v Plzni bude mít vlastní stánek a těší se s Vámi všemi na viděnou.

Důvodů, proč plzeňský Svět knihy navštívit, je mnoho. Setkat se tu budete moct se zajímavými lidmi. Festival navštíví Josef Formánek, Jiří Grygar, Karel Hvížďala, Lucie Lomová, Tomáš Sedláček, Petr Stančík, Marek Šindelka nebo třeba Michael Žantovský. A ze zahraničí kupříkladu přijede polský spisovatel Marius Szcygiel, který u nás zaujal zejména svojí knihou Gottland. Mimo to Vás čekají podnětné diskuse, poutavé výstavy, v kavárně si budete moct oddychnout u čaje nebo kávy, program je nachystán i pro nejmenší z nás.

Ale hlavně, všude kolem budou stohy a stohy knih! Tak se přijďte začíst. Navíc mnohé z knih si budete moct koupit s veletržní slevou. Vydavatelství Západočeské univerzity bude nabízet veletržní slevu 10procent. Jiní nakladatelé slibují ještě větší slevy.

Přijďte si vychutnat jedinečnou literární atmosféru!

www.facebook.com/events/1783748988335341/

http://sk2018.svetknihy.cz/cz/sk-2018-plzen/navstevnici/

Přidej komentář jako první k "Univerzitní vydavatelství zve na Svět knihy Plzeň"

Zanechte komentář